dzieciGrupy w żłobku

Serdecznie witamy w naszym żłobku! Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że możemy powitać Was i Wasze pociechy w naszej społeczności. Z przyjemnością przedstawiamy grupy i opiekunów, którzy będą dbać o rozwój i dobre samopoczucie Waszych maluchów:

Jesteśmy przekonani, że wspólnie stworzymy wspaniałe środowisko, w którym dzieci będą mogły się rozwijać, bawić i uczyć. Cieszymy się na wspólną podróż i liczymy na owocną współpracę z Wami. W każdej grupie dążymy do stworzenia atmosfery pełnej ciepła, bezpieczeństwa i akceptacji. Nasi wykwalifikowani pedagodzy dbają o rozwój i dobrostan każdego dziecka.

słońce

Grupa „SŁONECZKA”

„SŁONECZKA” – dla dzieci rocznik 2023. Opiekunem grupy jest Agnieszka Garwolińska. W tej grupie maluszki będą odkrywać świat w atmosferze ciepła i radości.

Grupa „SÓWKI’

„SÓWKI” – dla dzieci rocznik 2023. Opiekunki grupy to Jolanta Stanicka i Wioleta Zalewska. W grupie tej panuje serdeczna atmosfera sprzyjająca rozwojowi i nauce przez zabawę.

sowa

pingwin

Grupa „PINGWINKI”

„PINGWINKI” – dla dzieci rocznik 2022. Opiekunki grupy to Aneta Wiąckiewicz oraz Milena Grzywacz. W tej grupie dzieci będą miały okazję do odkrywania świata w bezpiecznym i przyjaznym środowisku.

Grupa „PSZCZÓŁKI”

„PSZCZÓŁKI” – dla dzieci rocznik 2022. Opiekunem grupy jest mgr Beata Rosłon. Grupa ta zapewni Waszym pociechom wszechstronny rozwój oraz mnóstwo radosnych chwil.

pszczoła