Przedszkole

Akademia Przedszkolaka to miejsce, gdzie Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje talenty i pasje. Lata przedszkolne to niezwykle ważny okres w życiu każdego dziecka. To czas intensywnego rozwoju, odkrywania własnych możliwości oraz budowania pierwszych relacji z rówieśnikami i środowiskiem. Nasze przedszkole jest miejscem, gdzie dzieci uczą się odróżniania dobra od zła, wyrażania emocji oraz wiary we własne siły.

Nasi nauczyciele to kreatywni pedagodzy z doświadczeniem i pasją do nauczania, którzy tworzą ciepłą i inspirującą atmosferę w przedszkolu.

Nasze grupy

• Grupa 3-4 latki „ANANASKI” – Pani mgr Danuta Han i Paulina Żmuda
  • Grupa 5-6 latki „EKOLUDKI” – Pani mgr Barbara Rosa i mgr Aneta Czajkowska

Wsparcie i zajęcia dodatkowe

• Logopeda, Ratownik Medyczny, Pielęgniarka – dbają o zdrowie i rozwój dzieci.
  • Instruktorzy: rytmiki, akrobatyki, tańca, karate – wzbogacają ofertę przedszkola
  • Zajęcia stałe: język angielski, rytmika i korektywa – dla wszystkich dzieci.
  • Zajęcia dodatkowe: SI, taniec z elementami baletu, akrobatyka, karate, TUS, terapia ręki, sensoplastyka, matematyka metodą Math Riders.

Swoją pracę opieramy na bliskiej współpracy z rodzicami, którzy odgrywają kluczową rolę w życiu dziecka i funkcjonowaniu przedszkola. Zapraszamy do wspólnego odkrywania i wspierania rozwoju Waszych pociech w naszym przedszkolu!