Żłobek

Dbamy o to, by stworzyć dla Państwa dzieci optymalne warunki do prawidłowego rozwoju, zapewniając im bezpieczeństwo oraz komfort. Nasz żłobek funkcjonuje zgodnie z wymogami ustawowymi, w tym ustawą o opiece nad dziećmi do 3 lat oraz aktami wykonawczymi, takimi jak Regulamin Organizacyjny oraz Statut Żłobka.

Pracujemy zgodnie z autorskim programem opiekuńczo-wychowawczym „OD NIEMOWLACZKA DO PRZEDSZKOLACZKA”, który wspiera prawidłowy rozwój społeczny i psychoruchowy dzieci.

W ramach naszej oferty zapewniamy:

• Salę zabaw z certyfikowanymi zabawkami, dostosowanymi do wieku i umiejętności dzieci.
  • Krzesła do karmienia dostosowane do indywidualnych potrzeb.
  • Sypialnię z łóżeczkami i pościelą zapewniającą wygodny sen.
  • Kąciki do przewijania i pielęgnacji, zapewniające komfort i higienę.
  • Kojec do zabaw dla dzieci raczkujących i uczących się chodzić.
  • Udoskonalone zaplecze sanitarne oraz wózkownię.
  • Wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną z doświadczeniem i zaangażowaniem.

Nasze grupy:

• „SŁONECZKA” – opiekun: Anna Zajkowska
  •  „SÓWKI” – opiekunowie: Jolanta Stanicka, Wioleta Zalewska
  • „PINGWINKI” – opiekunowie: Aneta Wiąckiewicz, Milena Grzywacz
  • „PSZCZÓŁKI” – mgr Beata Rosłon

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do naszej żłobkowej społeczności. Jesteśmy tu, by wspierać rozwój i szczęście Państwa dzieci!