Akademia Przedszkolaka - niepubliczne przedszkole i żłobek w Radzyminie

Akademia Przedszkolaka to niepubliczne przedszkole i żłobek znajdujące się w Radzyminie. Nasza placówka to miejsce, gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się i uczyć. Naszym celem jest zapewnienie najmłodszym kompleksowej opieki i edukacji na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdują się różnorodne zajęcia dodatkowe, które rozwijają talenty i zainteresowania naszych podopiecznych. Dbamy o to, aby dzieci czuły się u nas komfortowo i bezpiecznie. Nasza kadra to wykwalifikowani pedagodzy, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy.

budynek

Poznaj nasze grupy

W naszym przedszkolu i żłobku dbamy o to, aby każde dziecko czuło się wyjątkowe i miało możliwość rozwijania swoich zainteresowań w przyjaznym otoczeniu. Tworzymy grupy dostosowane do wieku i potrzeb dzieci, dzięki czemu możemy zapewnić im najlepszą opiekę i edukację. Każda grupa jest wyjątkowa i oferuje program dostosowany do wieku oraz indywidualnych potrzeb dziecka. Razem tworzymy miejsce, w którym maluchy mogą się rozwijać, bawić i uczyć w atmosferze pełnej ciepła i zrozumienia.

ananas

Grupa 3-4 latki „ANANASKI”

ziemia

Grupa 5,6 latki „EKOLUDKI”

słońce

„SŁONECZKA”

sowa

„SÓWKI’’

pinwgin

„PINGWINKI”

pszczoła

„PSZCZÓŁKI”

zabawki

Plan dnia

Dzień w przedszkolu i żłobku jest starannie zaplanowany, aby zapewnić dzieciom odpowiednie warunki do rozwoju i nauki. Plan dnia obejmuje różnorodne aktywności, które wspierają rozwój emocjonalny, fizyczny i intelektualny maluchów. Harmonogram jest elastyczny, dostosowany do potrzeb dzieci w różnym wieku, uwzględniając czas na zabawę, naukę, odpoczynek oraz posiłki. Każda część dnia ma na celu rozwijanie umiejętności społecznych oraz samodzielności najmłodszych. Dzięki stałemu rytmowi dnia, dzieci zyskują poczucie bezpieczeństwa i przewidywalności, co jest kluczowe dla ich komfortu i rozwoju.

Wyżywienie

Wyżywienie w przedszkolu i żłobku odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu prawidłowego rozwoju dzieci. Odpowiednio zbilansowane posiłki dostarczają niezbędnych składników odżywczych, wspierając rozwój fizyczny i intelektualny maluchów. Nasze przedszkole posiada własną kuchnię, co pozwala nam przestrzegać zasad zdrowego żywienia oraz uwzględniać wszelkie diety, w tym te związane z alergiami pokarmowymi. Dla przedszkolaków dwa razy w tygodniu serwujemy szwedzki stół, co daje dzieciom możliwość wyboru i zachęca do próbowania różnych smaków. Kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych od najmłodszych lat jest dla nas priorytetem, co może pozytywnie wpłynąć na przyszłe wybory żywieniowe dzieci.

warzywa

Skontaktuj się z nami!

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości. Możemy również umówić się na spotkanie, podczas którego pokażemy naszą placówkę i opowiemy o naszej metodzie pracy. Zapraszamy do współpracy!